Piękne ciało latem

Data dodania: 2014-08-19 16:41:46

Imponujące oczyszczenie

Rozpocznij od szczególnie odżywczego Forever Aloe Scrub. Mikrogranulki utwardzonego olejku jojoba zawieszone w cnotliwym miąższu aloe vera, tworzące ten unikatowy scrub, pomagając nam pozbyć się umarłych komórek zrogowaciałego naskórka. Skóra jest zdecydowana do nawilżenia – otóż swobodniej wchłonie kosmetyki pielęgnujące, a Ty będziesz mogła rozkoszować się jej młodzieńczym odblaskiem.

Chętka rośnie w miarę wygładzania

Czas na depilację! Każda dama wie doskonale, iż szczupłe i seksowne nogi wymagają depilacji. W mgnieniu oka i bezboleśnie usuniesz niechciane włoski, a twoja skóra będzie prawdziwie nawilżona i odżywiona.Upiększ i ujędrnijAloe Body Toner, kapitalnie rozgrzewający i ożywczy krem jednoczy się z potęgą stabilizowanego miąższu Aloe vera, by profilować i tonizować skórę. Ma on formułę zaplanowaną do użytku z folią podczas domowych sesji „body wrap” i mieści aloe body toneremulgatory, substancje nawilżające i rozgrzewające. Ten troskliwie uplanowany krem, którego zadaniem jest ozdabianie i ujędrnianie ciała, posiada składniki wybrane przez wzgląd na swoje właściwości rozgrzewające i ożywcze. Tajemnica tkwi w zespoleniu aloesu i przebranych ziół europejskich z dwoma znakomitymi substancjami rozgrzewającymi: olejkiem cynamonowym i pieprzem tureckim.

Ujędrnienie do kwadratu

Aloe Body Conditioning Creme to zniewalający kolega Aloe Body Toner, wspierający cię w dążeniu do zachowania gładkiego, zdrowego designu ciała. Te dwa, subsydiarne się czynniki Aloesowego Zestawu Tonizującego, powiązane z adekwatną dietą i regularną gimnastyką mogą pomóc ci uszczuplić cellulit. Aloe Body Conditioning Creme pomaga stymulować krążenie podskórne, co z kolei pomaga uwolnić uwięzione płyny i tłuszcze, cyklicznie przyczyniające się do powstawania cellulitu. Aloe Body Conditioning Creme o konsystencji gęstej, nietłustej emulsji ma wysoką zawartość koncentratów z ziół europejskich, emulgatorów i substancji nawilżających. Efektywny jako krem do masażu, może być też wykorzystywany do pielęgnacji całkowitego obwodu wokół bioder, nóg lub tych części ciała, jakich nie powinno się obwijać. Nałożony po tonizacji, oprócz tego żywi twoją skórę.

Wstecz

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock