O Forever Living

O FOREVER LIVING

Forever Living Products FLP jest największym na świecie plantatorem Aloe Vera, a także jednym z najbardziej liczących się wytwórców i sprzedawców plonów osiągniętych z tej niezwykłej rośliny. Forever Living Products, założone w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana, powstało ażeby rozpowszechnić i przybliżyć ludziom świetny dar Natury, jakim jest Aloe Vera.

Forever Living to firma oferująca cały szereg niezwykle zróżnicowanych preparatów. Są to na przykład trunki z aloesu (Aloe Vera Gel, FAB Forever Active ALOE VERA FOREVERBoost), suplementy czy wyroby do powszedniej higieny.

Miąższ Aloe Vera ustabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie cnotliwym jest już od lat walorem handlowym firmy. Forever Living Products posiada Certyfikat Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, oraz Poświadczenie Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty. FLPP jest jedną z najogromniejszych firm marketingu sieciowego oraz sprawdzonym partnerem dla ponad dziewięciu milionów niezależnych hurtowników w ponad 120 krajach świata. Na naszym rynku jest od roku 1993.

 

HISTORIA FOREVER LIVING

Forever Living Products jest jedyną w swoim rodzaju jednostką, która zmienia bytowanie. Stoją za nią niesamowici liderzy, którzy nie ustają w działaniach. Czerpiąc z długoletniego doświadczenia i prekursorskich koncepcji, prowadzą tę dwumiliardową firmę ku niewyobrażalnym sukcesom.

Założone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest dzisiaj multimiliardowym przedsiębiorstwem z rezydencją w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym dziesiątki owoców dla zdrowia i kras. Ludzie tacy jak my, dystrybuują te mające pozytywny wpływ na bytowanie towary, oferując ci unikalna szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.

Firma Forever Living oferuje także ewentualność posiadania własnego interesu i pieniężnego asekurowania przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi marketingowemu.Rex latami szukał rodzaju na dostanie tych dwóch rzeczy, natomiast nie zadowalało go nic, do puki go znalazł. W końcu, w 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze zgromadzenie Forever Living Products w Tempe w Arizonie, podczas jakiego zrelacjonował program, jaki dałby mu oraz każdym innym - dobre zdrowie i wolność pieniężną.

forever livingRex zaproponował niesłychanie prostą ideę biznesową swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom - wręczaj ludziom zużywalne produkty, o jakich wiadomo, iż pobudzają należyte samopoczucie i wigor i rób to w osobisty sposób. Zamiast topić grube pieniądze w standardowe formy reklamy, wynagradzaj każdych, jacy są gotowi dzielić się tymi produktami z rodziną i przyjaciółmi.

Prosty interes. Wysokie wartości.Wymiar naszych produktów i naturalność programu interesu świadczą, iż każdy może poprawić wyśmienitą jakość swojego trwania. Poniektórzy rozpoczynają jako klienci poszukujący lepszych wyrobów dla zdrowia i po prostu dzielą się swoimi korzystnymi przeżyciami z towarami. Inni natychmiast wykrywają potencjał biznesowy i rozpoczynają prowadzić odnoszący sukcesy biznes domowy.Z milionami ludzi takich, jak ty, którzy mają takie same życiowe cele - lepsze samopoczucie i pieniężną autonomię - Forever Living Products odnosi sukcesy, gdyż respektuje te same wartości, co ty. Przynosi ci narzędzia, byś przechwycił kontrolę i wiódł żywot, jaki wiecznie pragnąłeś.

 

ZAŁOŻYCIELE

REX MAUGHANN

Na czele Forever Living Products stoi Rex Maughan. Człowiek, który do wszystkiego zaszedł w pojedynkę, pełen pasji i z wizją sukcesu, Rex stworzył i przewodzi firmie,rex maughan jak żadna inna na świecie - firmie, która zmienia ludzkie egzystowanie, dzięki swoimi niezykłym produktom i stabilnej szansie na biznes.

Pasja Rexa zapaliła go do założonia w 1978 roku Forever Living Products.Rex dostał dyplom z zakresu biznesu Stanowego Uniwersytetu w Arizonie i ma za sobą powyżej 40 lat realnych doświadczeń i stanowienia liderem.Jego wizja spowodowała, że z błyskotliwej idei Forever Living Products rozwinęło się w internacjonalne przedsięwzięcie, które korzystnie wpływa na życie milionów ludzi

FOREVER LIVING NA ŚWIECIE

Firma Forever Living jest największym na świecie plantatorem aloesu, producentem nowatorskich suplementów diety i kosmetyków na bazie aloesu. Forever Living Product jest znane już na całym świecie.

W firmie tej jest ponad 9,5 miliona dystrybutorów w ponad 145 krajach. 

 

 

 

 

 

 

GALERIA

     aloe vera             aloe      aloes

forever aloe vera   aloe barbadensis miller forever living praca

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock