Aloes cudowna roślina czy mit?

Data dodania: 2014-03-07 14:42:33

Wiadomo, że Nefretete i Kleopatra używały aloesu do zabiegów pielęgnacyjnych. Dzisiaj aloes aloe vera jest już tradycyjnym środkiem stosowanym w kosmetyce. Jest obowiązującym komponentem wielu towarów kosmetycznych.

aloes forever living

Środki do czyszczenia buźi są ważkie dla utrzymywania delikatnej cery. Twoja cera wystawiona jest na oddziaływanie wielu czynników, takich jak: wiatr, pył, słońce, jakie rodzą stratę pewnych własności. Aloe Vera Forever mieści dwa komponenty:

ligniny (błonnik) oraz polisacharydy (węglowodany), które realnie trafiają do wszystkich powłok cery:

naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej, oczyszczając je z bakterii i substancji łojowych, zatykających pory. Nadto naturalne czynniki, takie jak:

czynniki mineralne, witaminy, aminokwasy i enzymy ożywiają skórę do wytwórczości nowych komórek, zamieniając martwe komórki skóry.O ile naskórek nie zostanie posprzątany z zmarłych komórek i tłuszczu, pory cery zostaną zatkane, a gruczoły potowe nie będą mogły funkcjonować standardowo.

Dzięki swoim cechom regeneracyjnym i kojącym tudzież zdolności do głębokiej penetracji aloe vera stosowany jest w kremach nawilżających, kremach na noc, maseczkach, tonikach i mleczkach czyszczących. Użytkowany jest zarówno w kremach do opalania i innych specyfikach, których zamiarem jest osłona skóry.

Aloes aloe vera jest także elementem kremów aplikowanych przy bólach mięśniowych i reumatycznych. Mało tego miąższ aloesowy użytkowany jest do zwalczania trądziku. Aloes łatwo integruje się z innymi substratami pochodzenia naturalnego tudzież lekami używanymi w domostwie domowym, jak szampony, środki czyszczące.

Wstecz

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock