Blog

Aloes

Data dodania: 2015-09-14 22:58:05

Zielona roślina na wiele dolegliwości.
Od wieków znane są właściwości przeczyszczające i żółciopędne aloesu. 

Czytaj dalej »

Zastosowanie Aloesu

Data dodania: 2015-02-22 10:47:41

Z uwagi na nieprzeciętne wartości aloesu, stosuje się go przede wszystkim w produkcji kosmetyków. Doskonale nawilża skórę, utrzymuje właściwy poziom wilgoci skóry, łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza gojenie ran. 

Czytaj dalej »

Top 10 w Forever Living Products

Data dodania: 2014-09-27 13:06:30

1.    MIĄŻSZ ALOE VERA Nieskalany, naturalny, zarówno napój jak i kosmetyk, od lat stoi na czele całej podaży produktowej Forever Living Products. Goi, osłabia, ożywia, wzmacnia i robi tak wiele dobrego ile tylko można każdym żywym tkankom.

Czytaj dalej »

Produkty Forever Living na jesień

Data dodania: 2014-08-28 19:17:20

Galaretka Aloesowa – to wyrób całoroczny, ale w zależności od pory roku ma rozmaite zastosowania. Ochrona śluzówek nosa i gardła to naczelne rzecz tego żelu, bo wiemy iż nasze śluzówki mają ogromną rolę. Zdrowa dobrze nawilżona śluzówka może ustanawiać pierwszą linię defensywy. W właściwości u osób które przebywają w dużych aglomeracjach.Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca – to typowo jesienny produkt – po przemarznięciu, przemoczeniu rozgrzeje nas i zatamuje rozpoczynający się stan zapalny – zwiemy ją przecież aspiryną przezskórną z powodu kompozycji salicylanu metylu.

Czytaj dalej »

Piękne ciało latem

Data dodania: 2014-08-19 16:41:46

Imponujące oczyszczenie

Rozpocznij od szczególnie odżywczego Forever Aloe Scrub. Mikrogranulki utwardzonego olejku jojoba zawieszone w cnotliwym miąższu aloe vera, tworzące ten unikatowy scrub, pomagając nam pozbyć się umarłych komórek zrogowaciałego naskórka.

Czytaj dalej »

Miąższ aloe vera na oparzenia

Data dodania: 2014-07-28 11:16:50

Doświadczenia naukowe udowadniają, że miąższ aloesowy i preparaty zawierające go, dopomagają w sanowaniu różnego rodzaju owrzodzeń skóry u ludzi. Minione doświadczenia potwierdzały, iż krem zawierający żel z aloesu dopomaga w przywróceniu krążenia w skórze po odmrożeniach. 

Czytaj dalej »

Miąższ aloe vera w profilaktyce chorób nowotworowych.

Data dodania: 2014-05-24 18:36:42

Miąższ aloesowy w profilaktyce chorób nowotworowych.Forever Aloe Vera słynie ze swoich cech antybakteryjnych, przeciwgrzybicznych, przeciwwirusowych i antyutleniających. Oraz roślina ta wspomaga walkę systemu z wieloma chorobami, stymulując mechanizmy obronne

Czytaj dalej »

Zastosowanie Aloe Vera w chorobach skóry

Data dodania: 2014-04-10 19:55:13

Wizerunek skóry i włosów jest odzwierciedleniem stanu wigoru życiowego. Skóra stanowi niejaką z w najwyższym stopniu rozległych tkanek naszego systemu, jej całościowa nawierzchnia dochodzi do 2 m2 (powierzchnia jelit jest 100 razy większa). Największa rozmaitość mikroflory mieści się nie w jelitach a oczywiście na skórze.

Czytaj dalej »

Miąższ Aloe Vera Forever obniża poziom cholesterolu

Data dodania: 2014-03-29 12:54:16

Miąższ Aloe vera filtruje krew i generuje funkcjonowanie ciałek krwi, co pobudza krążenie. Obecny w nim w sporej ilości błonnik hamuje asymilowanie cholesterolu, jak również kwasów tłuszczowych. Inne substraty regulują przepływ krwi i mają korzystny wpływ na pracę serca tudzież krążenie.Właściwości  Aloes Vera Forever ma słuszności oczyszczające. Pomaga na przypadłości układu trawienia, wrzody żołądka, zaparcia i inne. Oczyszcza krew i cały nasz układ z grzybów i drożdży. Wspomaga także w obniżeniu cukru we krwi, co jest ważne dla osób chorych na cukrzyce.Aloe Vera Forever dopomaga także przemianę materii. 

Czytaj dalej »

Aloes cudowna roślina czy mit?

Data dodania: 2014-03-07 14:42:33

Wiadomo, że Nefretete i Kleopatra używały aloesu do zabiegów pielęgnacyjnych. Dzisiaj aloes aloe vera jest już tradycyjnym środkiem stosowanym w kosmetyce.Jest obowiązującym komponentem wielu towarów kosmetycznych. Środki do czyszczenia buźi są ważkie dla utrzymywania delikatnej cery. Twoja cera wystawiona jest na oddziaływanie wielu czynników, takich jak: wiatr, pył, słońce, jakie rodzą stratę pewnych własności. Aloe Vera Forever

Czytaj dalej »

Stres, jak temu zaradzic?

Data dodania: 2014-02-21 05:55:49

Wydaje się, że ruch jest nagminnie spostrzeżony przez ludzi jako zło konieczne. Tymczasem jest on niezwyczajnie przydatny dla zdrowia. Wypoczynek sprzężony z ruchem zapewnia odprężenie intelektu. Natomiast uciekanie od wysiłku fizycznego nie przysparza się do zachowania wigoru życiowego. Zdaniem Arystotelesa nic tak nie niszczy organizmu, jak rozwlekła fizyczna bezczynność.Żadne farmaceutyki nie zastąpią ruchu i nadzorowanego..........

Czytaj dalej »

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock